I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Op een paar rustdagen na wordt het een maand lang genieten van voetbal, ondanks het feit dat het Nederlands elftal zich niet wist te kwalificeren. Onderstaand het EK 2016 speelschema. Wat gaat België doen….? De Rode Duivels horen zeker bij de kanshebbers! Zie hier de groepsindeling EK voetbal 2016.

Speelschema EK voetbal 2016 in Frankrijk

Speelschema Groep A
#DatumTijdThuisUitUitslag
110 juni21:00FrankrijkRoemenië2-1
211 juni15:00AlbaniëZwitserland0-1
315 juni18:00Roemenië Zwitserland1-1
415 juni21:00FrankrijkAlbanië2-0
519 juni21:00RoemeniëAlbanië0-1
619 juni21:00ZwitserlandFrankrijk0-0

Speelschema Groep B
#DatumTijdThuisUitUitslag
711 juni18:00Wales Slowakije2-1
811 juni21:00EngelandRusland1-1
915 juni15:00RuslandSlowakije1-2
1016 juni15:00EngelandWales 2-1
1120 juni21:00SlowakijeEngeland0-0
1220 juni21:00RuslandWales 0-3

Speelschema Groep C
#DatumTijdThuisUitUitslag
1312 juni18:00PolenNoord-Ierland1-0
1412 juni21:00DuitslandOekraïne2-0
1516 juni18:00OekraïneNoord-Ierland0-2
1616 juni21:00DuitslandPolen0-0
1721 juni18:00OekraïnePolen0-1
1821 juni18:00Noord-IerlandDuitsland0-1

Speelschema Groep D
#DatumTijdThuisUitUitslag
1912 juni15:00TurkijeKroatië0-1
2013 juni15:00SpanjeTsjechië1-0
2117 juni18:00TsjechiëKroatië2-2
2217 juni21:00SpanjeTurkije3-0
2321 juni21:00TsjechiëTurkije0-2
2421 juni21:00KroatiëSpanje2-1

Speelschema Groep E
#DatumTijdThuisUitUitslag
2513 juni18:00IerlandZweden1-1
2613 juni21:00BelgiëItalië0-2
2717 juni15:00ItaliëZweden1-0
2818 juni15:00BelgiëIerland3-0
2922 juni21:00ItaliëIerland0-1
3022 juni21:00ZwedenBelgië0-1

Speelschema Groep F
#DatumTijdThuisUitUitslag
3114 juni18:00OostenrijkHongarije0-2
3214 juni21:00PortugalIJsland1-1
3318 juni18:00IJslandHongarije1-1
3418 juni21:00PortugalOostenrijk0-0
3522 juni18:00IJslandOostenrijk2-1
3622 juni18:00HongarijePortugal3-3

Speelschema achtste finales EK 2016
#DatumTijdThuisUit
3725 juni15:00Zwitserland 1 (4)Polen 1 (5)
3825 juni18:00Wales 1N. Ierland 0
3925 juni21:00Kroatië 0Portugal 1
4026 juni15:00Frankrijk 2Ierland 1
4126 juni18:00Duitsland 3Slowakije 0
4226 juni21:00Hongarije 0België 4
4327 juni18:00Italië 2Spanje 0
4427 juni21:00Engeland 1IJsland 2

Speelschema kwartfinales EK 2016
#DatumTijdThuisUit
4530 juni21:00Polen 1 (3)Portugal 1 (5)
461 juli21:00Wales 3België 1
472 juli21:00Duitsland 1 (6)Italië 1 (5)
483 juli21:00Frankrijk 5IJsland 2

Speelschema halve finales EK 2016
#DatumTijdThuisUit
496 juli21:00Portugal 2Wales 0
507 juli21:00Duitsland 0Frankrijk 2

Speelschema finale EK 2016
#DatumTijdThuisUit
5110 juli21:00Portugal 1Frankrijk 0

—-

In 2014 is de loting geweest voor de kwalificatie voor het EK voetbaL 2016. Nederland is ingedeeld in groep A met Tsjechië, Turkije, Letland, IJsland en Kazachstan. Kijk hier voor de groepsindeling EK voetbal 2016. Na de kwalificatie wordt er pas duidelijk bij wie Oranje is ingedeeld voor het eindtoernooi. Frankrijk heeft alle speelsteden voor het EK voetbal bekend gemaakt. Als bekend is in welke speelsteden oranje moet spelen laten we dat gelijk weten, dan kan je gelijk de EK 2016 tickets gaan kopen.

Uitslagen kwalificaties EK voetbal 2016

7 september 2014
Georgië – Ierland 1-2
Hongarije – Noord-Ierland 1-2
Denemarken – Armenië 2-1
Duitsland – Schotland 2-1
Gibraltar – Polen 0-7
Faeröer Eilanden – Finland 1-3
Griekenland – Roemenië 0-1
Portugal – Albanië 0-1

8 september 2014
Rusland – Liechtenstein 4-0
Luxemburg – Wit-Rusland 1-1
Spanje – Macedonië 5-1
Oekraïne – Slowakije 0-1
Estland – Slovenië 1-0
San Marino – Litouwen 0-2
Zwitserland – Engeland 0-2
Oostenrijk – Zweden 1-1
Montenegro – Moldavië 2-0

9 september 2014
Kazachstan – Letland 0-0
Azerbeidzjan – Bulgarije 1-2
Tsjechië – Nederland 2-1
IJsland – Turkije 3-0
Andorra – Wales 1-2
Bosnië-Herzegovina – Cyprus 1-2
Israël – België verplaatst naar 31 maart 2015
Kroatië – Malta 2-0
Noorwegen – Italië 0-2

9 oktober 2014
Wit-Rusland – Oekraïne 0-2
Macedonië – Luxemburg 3-2
Slowakije – Spanje 2-1
Engeland – San Marino 5-0
Litouwen – Estland 1-0
Slovenië – Zwitserland 1-0
Liechtenstein – Montenegro 0-0
Moldavië – Oostenrijk 1-2
Zweden – Rusland 1-1

10 oktober 2014
Letland – IJsland 0-3
Nederland – Kazachstan 3-1
Turkije – Tsjechië 1-2
België – Andorra 6-0
Cyprus – Israël 1-2
Wales – Bosnië-Herzegovina 0-0
Bulgarije – Kroatië 0-1
Italië – Azerbeidzjan 2-1
Malta – Noorwegen 0-3

11 oktober 2014
Ierland – Gibraltar 7-0
Schotland – Georgië 1-0
Roemenië – Hongarije 1-1
Armenië – Servië 1-1
Polen – Duitsland 2-0
Finland – Griekenland 1-1
Noord-Ierland – Faeröer Eilanden 2-0
Albanië – Denemarken 1-1

12 oktober 2014
Oekraïne – Macedonië 1-0
Estland – Engeland 0-1
Oostenrijk – Montenegro 1-0
Rusland – Moldavië 1-1
Wit-Rusland – Slowakije 1-1
Luxemburg – Spanje 0-4
Litouwen – Slovenië 0-2
Zweden – Liechtenstein 2-0

13 oktober 2014
Kazachstan – Tsjechië 2-4
IJsland – Nederland 2-0
Letland – Turkije 1-1
Andorra – Israël 1-4
Bosnië-Herzegovina – België 1-1
Wales – Cyprus 2-1
Kroatië – Azerbeidjzan 6-0
Malta – Italië 0-1
Noorwegen – Bulgarije 2-1

14 oktober 2014
Duitsland – Ierland 1-1
Gibraltar – Georgië 0-3
Polen – Schotland 2-2
San Marino – Zwitserland 0-4
Faeröer Eilanden – Hongarije 0-1
Finland – Roemenië 0-2
Griekenland – Noord-Ierland 0-2
Denemarken – Portugal 0-1
Servië – Albanië Chancelled

14 november 2014
Georgië – Polen 0-4
Duitsland – Gibraltar 4-0
Schotland – Ierland 1-0
Griekenland – Faeröer Eilanden 0-1
Hongarije – Finland 1-0
Roemenië – Noord-Ierland 2-0
Portugal – Armenië 1-0
Servië – Denemarken 1-3

15 november 2014
Luxemburg – Oekraïne 0-3
Engeland – Slovenië 3-1
San Marino – Estland 0-0
Oostenrijk – Rusland 1-0
Moldavië – Liechtenstein 0-1
Macedonië – Slowakije 0-2
Spanje – Wit-Rusland 3-0
Zwitserland – Litouwen 4-0
Montenegro – Zweden 1-1

16 november 2014
Nederland – Letland 6-0
België – Wales 0-0
Cyprus – Andorra 5-0
Azerbeidzjan – Noorwegen 0-1
Tsjechië – IJsland 2-1
Turkije – Kazachstan 3-1
Israël – Bosnië-Herzegovina 3-0
Bulgarije – Malta 1-1
Italië – Kroatië 1-1

27 maart 2015
Macedonië – Wit-Rusland 1-2
Slowakije – Luxemburg 3-0
Spanje – Oekraïne 1-0
Engeland – Litouwen 4-0
Slovenië – San Marino 6-0
Zwitserland – Estland 3-0
Liechtenstein – Oostenrijk 0-5
Moldavië – Zweden 0-2
Montenegro – Rusland 0-0

28 maart 2015
Kazachstan – IJsland 0-3
Tsjechië – Letland 1-1
Azerbeidzjan – Malta 2-0
Kroatië – Noorwegen 5-1
Nederland – Turkije 1-1
Andorra – Bosnië-Herzegovina 0-3
België – Cyprus 5-0
Israël – Wales 0-3
Bulgarije – Italië 2-2

29 maart 2015
Georgië – Duitsland 0-2
Schotland – Gibraltar 6-1
Noord-Ierland – Finland 2-1
Roemenië – Faeröer Eilanden 1-0
Albanië – Armenië 2-1
Ierland – Polen 1-1
Hongarije – Griekenland 0-0
Portugal – Servië 2-1

12 juni 2015
Kazachstan – Turkije 0-1
IJsland – Tsjechië 2-1
Letland – Nederland 0-2
Andorra – Cyprus 1-3
Bosnië-Herzegovina – Israël 3-1
Wales – België 1-0
Kroatië – Italië 1-1
Malta – Bulgarije 0-1
Noorwegen – Azerbeidzjan 0-0

13 juni 2015
Polen – Georgië 4-0
Ierland – Schotland 1-1
Finland – Hongarije 0-1
Armenië – Portugal 2-3
Gibraltar – Duitsland 0-7
Faeröer Eilanden – Griekenland 2-1
Noord-Ierland – Roemenië 0-0
Denemarken – Servië 2-0

14 juni 2015
Oekraïne – Luxemburg 3-0
Estland – San Marino 2-0
Slovenië – Engeland 2-3
Liechtenstein – Moldavië 1-1
Rusland – Oostenrijk 0-1
Wit-Rusland – Spanje 0-1
Slowakije – Macedonië 2-1
Litouwen – Zwitserland 1-2
Zweden – Montenegro 3-1

3 september 2015
Azerbeidzjan – Kroatië 0-0
Tsjechië – Kazachstan 2-1
Nederland – IJsland 0-1
Turkije – Letland 1-1
België – Bosnië-Herzegovina 3-1
Cyprus – Wales 0-1
Israël – Andorra 4-0
Bulgarije – Noorwegen 0-1
Italië – Malta 1-0

4 september 2015
Georgië – Schotland 1-0
Duitsland – Polen 3-1
Gibraltar – Ierland 0-4
Faeröer Eilanden – Noord-Ierland 1-3
Griekenland – Finland 0-1
Hongarije – Roemenië 0-0
Denemarken – Albanië 0-0
Servië – Armenië 2-0

5 september 2015
Luxemburg – Macedonië 1-0
Oekraïne – Wit-Rusland 3-1
Estland – Litouwen 1-0
San Marino – Engeland 0-6
Rusland – Zweden 1-0
Spanje – Slowakije 2-0
Zwitserland – Slovenië 3-2
Oostenrijk – Moldavië 1-0
Montenegro – Liechtenstein 2-0

6 september 2015
Letland – Tsjechië 1-2
Turkije – Nederland 3-0
Wales – Israël 0-0
Malta – Azerbeidzjan 2-2
Noorwegen – Kroatië 2-0
IJsland – Kazachstan 0-0
Bosnië-Herzegovina – Andorra 3-0
Cyprus – België 0-1
Italië – Bulgarije 1-0

7 september 2015
Armenië – Denemarken 0-0
Polen – Gibraltar 8-1
Ierland – Georgië 1-0
Schotland – Duitsland 2-3
Finland – Faeröer Eilanden 1-0
Roemenië – Griekenland 0-0
Albanië – Portugal 0-1

8 september 2015

Wit-Rusland – Luxemburg 2-0
Macedonië – Spanje 0-1
Slowakije – Oekraïne 0-0
Engeland – Zwitserland 2-0
Litouwen – San Marino 2-1
Slovenië – Estland 1-0
Liechtenstein – Rusland 0-7
Moldavië – Montenegro 0-2
Zweden – Oostenrijk 1-4

8 oktober 2015
Georgië – Gibraltar 4-0
Ierland – Duitsland 1-0
Schotland – Polen 2-2
Hongarije – Faeröer Eilanden 2-1
Noord-Ierland – Griekenland 3-1
Roemenië – Finland 1-1
Albanië – Servië 0-2
Portugal – Denemarken 1-0

9 oktober 2015
Macedonië – Oekraïne 0-2
Slowakije – Wit-Rusland 0-1
Spanje – Luxemburg 4-0
Engeland – Estland 2-0
Slovenië – Litouwen 1-1
Zwitserland – San Marino 7-0
Liechtenstein – Zweden 0-2
Moldavië – Rusland 1-2
Montenegro – Oostenrijk 2-3

10 oktober 2015
IJsland – Letland 2-2
Kazachstan – Nederland 1-2
Azerbeidzjan – Italië 1-3
Noorwegen – Malta 2-0
Tsjechië – Turkije 0-2
Andorra – België 1-4
Bosnië-Herzegovina – Wales 2-0
Israël – Cyprus 1-2
Kroatië – Bulgarije 3-0

11 oktober 2015
Faeröer Eilanden – Roemenië 0-3
Finland – Noord-Ierland 1-1
Griekenland – Hongarije 4-3
Armenië – Albanië 0-3
Servië – Portugal 1-2
Duitsland – Georgië 2-1
Gibraltar – Schotland 0-6
Polen – Ierland 2-1

12 oktober 2015
Oostenrijk – Liechtenstein 3-0
Rusland – Montenegro 2-0
Zweden – Moldavië 2-0
Wit-Rusland – Macedonië 0-0
Luxemburg – Slowakije 2-4
Oekraïne – Spanje 0-1
Estland – Zwitserland 0-1
Litouwen – Engeland 0-3
San Marino – Slovenië 0-2

13 oktober 2015
Letland – Kazachstan 0-1
Nederland – Tsjechië 2-3
Turkije – IJsland 1-0
België – Israël 3-1
Cyprus – Bosnië-Herzegovina 2-3
Wales – Andorra 2-0
Bulgarije – Azerbeidzjan 2-0
Italië – Noorwegen 2-1
Malta – Kroatië 0-1

Donderdag 12 november
20:45 Noorwegen – Hongarije 0-1

Vrijdag 13 november
20:45 Bosnië en Herzegovina – Ierland 1-1

Zaterdag 14 november
20:45 Zweden – Denemarken 2-1
18:00 Oekraïne – Slovenië 2-0

Zondag 15 november
Hongarije – Noorwegen 2-1

Maandag 16 november
20:45 Ierland – Bosnië en Herzegovina 2-0

Dinsdag 14 november
20:45 Denemarken – Zweden 2-2
20:45 Slovenië – Oekraïne 1-1

Laatste EK nieuws